Historie 29-31

Trzy krótkie historie.

HISTORIA 29

Sam jestem po depresji oraz próbie samobójczej. Był to najcięższy okres w moim życiu. Wiele osób próbowało mi pomóc, lecz niestety nikt nie potrafił. Nawet moja psycholog sobie z tym nie poradziła. Depresje zabrał ode mnie Bóg podczas rekolekcji „Jezus na Stadionie” w Warszawie, które prowadził ojciec Bashobora. Była to magiczna chwila, którą zapamiętam do końca życia. Uczucie wolności i przede wszystkim prawdziwego szczęścia, którego nigdy wcześniej nie odczułem w taki niesamowity sposób.

HISTORIA 30 – PSYCHOTERAPEUTA

Pracuje z młodzieżą oraz osobami dorosłymi po próbach samobójczych ,większość próbuje jak może ukryć fakt przebywania w szpitalu psychiatrycznym oraz leczenia farmakologicznego. Szkoły nie mają pomysłu jak pracować z dzieckiem po próbie samobójczej nauczyciele nie są do tego przygotowani i nie wiedzą jak przygotować klasę na przyjęcie takiej osoby.

HISTORIA 31

Chłopak z mojego liceum rzucił się pod metro. Nie znałam go osobiście. Bardzo przykra sytuacja. Oczywiście była komentowana w szkole. Podobno pochodził ze szczęśliwej rodziny, nikt nic nie podejrzewał, on sam wydawał się normalny, zachowywał się zwyczajnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *