Historie 29-31

Trzy krótkie historie.

HISTORIA 29

Sam jestem po depresji oraz próbie samobójczej. Był to najcięższy okres w moim życiu. Wiele osób próbowało mi pomóc, lecz niestety nikt nie potrafił. Nawet moja psycholog sobie z tym nie poradziła. Depresje zabrał ode mnie Bóg podczas rekolekcji „Jezus na Stadionie” w Warszawie, które prowadził ojciec Bashobora. Była to magiczna chwila, którą zapamiętam do końca życia. Uczucie wolności i przede wszystkim prawdziwego szczęścia, którego nigdy wcześniej nie odczułem w taki niesamowity sposób.

HISTORIA 30 – PSYCHOTERAPEUTA

Pracuje z młodzieżą oraz osobami dorosłymi po próbach samobójczych ,większość próbuje jak może ukryć fakt przebywania w szpitalu psychiatrycznym oraz leczenia farmakologicznego. Szkoły nie mają pomysłu jak pracować z dzieckiem po próbie samobójczej nauczyciele nie są do tego przygotowani i nie wiedzą jak przygotować klasę na przyjęcie takiej osoby.

HISTORIA 31

Chłopak z mojego liceum rzucił się pod metro. Nie znałam go osobiście. Bardzo przykra sytuacja. Oczywiście była komentowana w szkole. Podobno pochodził ze szczęśliwej rodziny, nikt nic nie podejrzewał, on sam wydawał się normalny, zachowywał się zwyczajnie.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: